Aktualności

section heading

Pan Michał

Poznaj obszary chronione Kujaw i Pomorza z GEOPORTALEM- FILM

Nasza geoportalowa, filmowa przygoda z podróżnikiem Michałem dobiegła końca, ale wasza historia z GEOPORTALEM może się dopiero rozpocząć!:) Wejdź na mapy.mojregion.info (ochrona środowiska) i znajdź swoje miejsce w regionie!

Transformacja cyfrowa w  administracji – konferencja w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0”

Transformacja cyfrowa jest kluczowym elementem w rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego. W regionie wciąż wdrażane są i wprowadzane nowoczesne technologie usprawniające działanie administracji publicznej. Znakomitym przykładem takich działań jest realizacja Projektu

Kujawsko-pomorskie nie tylko na mapie. Filmowa podróż po regionie w ramach „Infostrady Kujaw i Pomorza 2.0”

Kujawsko-pomorski geoportal stworzony w ramach „Infostrady Kujaw i Pomorza 2.0” jest już znany mieszkańcom regionu. Ta największa baza wiedzy o regionie w postaci map  znajduje się w czołówce najczęściej odwiedzanych.

Cyfrowa przyszłość administracji – konferencja w ramach „Infostrady Kujaw i Pomorza 2.0”

Wyznacznikiem konkurencyjności regionów w Europie i na świecie jest postęp technologiczny. Innowacje stwarzają nowe możliwości rozwojowe województwa i przyczyniają się do poprawy dobrobytu społeczeństwa. Realizacja projektu z zakresu administracji i.

Bądź na bieżąco – subskrybuj nasz kanał na YouTube!

Subskrybując nasz kanał „Infostrada Kujaw i Pomorza” zyskujecie łatwy dostęp do wszystkich materiałów filmowych dotyczących projektu. Do zobaczenia! https://www.youtube.com/channel/UC3qOQDN2_6GvPEsnBcO2nnQ

GEOPORTAL – obejrzyj nowy spot

Kujawsko-pomorski GEOPORTAL to największa przestrzenna baza wiedzy o Kujawach i Pomorzu. Realizacja filmu: Ewa Jarczyk – TV TORUŃ , Marek Sobolewski – montaż, Waldemar Bujak– zdjęcia dron.

Dbamy o bezpieczeństwo w sieci

Departament Cyfryzacji wspólnie z Departamentem Edukacji i we współpracy z portalem edupolis.pl, stworzył dla Was bogatą bazę wiedzy o bezpieczeństwie w sieci. Już teraz w jednym miejscu, łatwo i szybko.

cyfrowe mapy

DIGITALIZACJA MAP w kujawsko-pomorskiem-obejrzyj film

Około 1 000 000 stron dokumentacji i map zdigitalizował  w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” Powiat Żniński. Mapy papierowe przekształcamy w cyfrowe – dostępne online. Wchodzimy w nowy wymiar informacji.

Departament Cyfryzacji uczestniczy w Dniu Bezpiecznego Internetu

Departament Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma przyjemność brać udział w tegorocznym Dniu Bezpiecznego Internetu. Wspólnie z Departamentem Edukacji i we współpracy z portalem edupolis.pl, stworzyliśmy dla Was bogatą bazę.

Wzbogaciliśmy GEOPORTAL

Kujawsko-pomorski GEOPORTAL został wzbogacony o zasoby Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii. Największa przestrzenna baza wiedzy o naszym regionie została zasilona bieżącymi danymi dotyczącymi ewidencji gruntów i budynków oraz uzbrojenia terenu.