Aktualności

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Aktualności

section heading

Bądź na bieżąco – subskrybuj nasz kanał na YouTube!

Subskrybując nasz kanał „E- zdrowie Kujaw i Pomorza” zyskujecie łatwy dostęp do wszystkich materiałów filmowych dotyczących projektu. Do zobaczenia!

EnergaCAMERIMAGE Film Festival – ponownie z naszym udziałem!

Wydział Realizacji E-projektów Departamentu Realizacji Projektów Unijnych UM WK-P już 5 rok patronuje Camerimage Festival. Jeden z największych na świecie festiwali filmowych poświęcony sztuce operatorów filmowych po raz 31 zabrał.

Konferencja „Jak technologie cyfrowe rewolucjonizują branżę opieki zdrowotnej”

O tym „Jak technologie cyfrowe rewolucjonizują branżę opieki zdrowotnej” dyskutowano podczas konferencji zorganizowanej przez Departament Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przedstawiciele Departamentu Cyfryzacji opowiedzieli o swoich doświadczeniach przy realizacji projektów.

„Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia” – KONFERENCJA

Pandemia COVID-19 przyspieszyła cyfrową transformację systemów opieki zdrowotnej na całym świecie. O tym, co jest kluczowe w kontekście cyfryzacji służby zdrowia dla pacjenta, lekarza oraz nowoczesnego szpitala rozmawiano 18 października 2023.

„Sztuczna inteligencja w medycynie” – konferencja projektu e-zdrowie

„Sztuczna inteligencja w medycynie” – najciekawsze rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii wprowadzane obecnie do sektora medycznego w kraju i na świecie zostały przedstawione podczas konferencji Departamentu Cyfryzacji.